NOWY NABÓR STYCZEŃ 2020

Nabór uzupełniający “Bezpieczne dziecko” – styczeń 2020

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 7-11 oraz młodzież w wieku 12-15 na nabór uzupełniający zajęć „Bezpieczne dziecko” samoobrona dla dzieci, który będzie trwał przez cały styczeń 2020r.. Zajęcia samoobrona dla dzieci odbywają się w trzech miejscowościach: Pruszków, Warszawa Ursus oraz Milanówek. Każda z grup posiada odpowiedni podział na grupy wiekowe.

Zadbaj o bezpieczeństwo i formę swojego dziecka.Zapisz je na pierwszy darmowy zapoznawczy trening samoobrona dla dzieci. Aby tego dokonać zapoznaj się z zakładką „Bezpieczne dziecko” gdzie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Nie pozwól aby Twoje dziecko stało się obiektem przemocy. Daj mu szanse nauczyć się jak reagować w sytuacjach stresowych. Na zajęciach nie tylko uczymy samoobrony ale również pewności siebie, współpracy w grupie, radzenia sobie z porażkami i radości z sukcesów.

KORZYŚCI Z TRENINGU SAMOOBRONA DLA DZIECI:

➡DOSTRZEGANIE REALNYCH ZAGROŻEŃ
➡UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI POD WPŁYWEM STRESU
➡POPRAWA CECH MOTORYCZNYCH: SZYBKOŚCI GIBKOŚCI, SIŁY, KOORDYNACJI, ZWINNOŚCI
➡UMIEJĘTNOŚĆ SKUTECZNEJ SAMOOBRONY

Sprawimy że Twoje dziecko z każdego treningu wyjdzie wybawione, zmęczone, nauczone nowych umiejętności z uśmiechem na buzi!

„Bezpieczne dziecko” to program dla zainteresowanych nauką samoobrony oraz bezpieczeństwa osobistego wg specjalnych programów szkoleniowych nastawionych zwiększanie bezpieczeństwa wśród najmłodszych. Dzieci w bezpieczny sposób zwiększają swoją sprawność fizyczną, uczą się dyscypliny, samokontroli i nabierają większej pewności siebie.

System szkolenia, metody treningowe oraz program dostosowany jest do charakteru grupy oraz do możliwości ćwiczących. Biorąc pod uwagę coraz większą ilość agresji wśród dzieci i młodzieży akcent stawiany jest na naukę umiejętności, technik oraz zachowań, które pomagają odpowiednio reagować w sytuacjach o różnym stopniu zagrożenia.

Dołącz do nas i stań się częścią rodziny Fenix Krav Maga!