TRENINGI PERSONALNE

TRENINGI PERSONALNE SAMOOBRONA

Zapraszam do współpracy Panie, które chcą spersonalizować swój trening i ćwiczyć z instruktorką 1:1 lub w małych grupach do 4 osób.

Oferuję:
-treningi personalne samoobrony dla kobiet z zakresu sztuk walki i bezpieczeństwa osobistego
-trening motoryczny, kondycyjny, sylwetkowy.

Pomogę wyznaczyć ci cel i pokaże jak go realizować krok po kroku. Dodam Ci otuchy i wesprę, a gdy będzie trzeba, to również krzyknę i przycisnę tak, abyś wytrwała w swoim postanowieniu!

Czego się nauczysz?
Nauczę Cię procedur bezpieczeństwa, jak dostrzegać nadchodzące niebezpieczeństwom jak uniknąć konfrontacji oraz jak zareagować adekwatnie do zagrożenia. Krok po kroku wdrożę Cię w elementy skuteczniej obrony, jak również walki. Poznasz podstawy poruszania tak, aby nie być łatwym celem oraz poszczególne umiejętności techniczne, które będą najskuteczniejsze w danej sytuacji. Duży akcent kładę również na rozwój cech motorycznych oraz sprawności i odporności psychicznej i fizycznej. Popracujemy nad przełamaniem Twoich barier, aby wzmocnić nie tylko ciało, ale również głowę, która odgrywa bardzo ważną rolę w samoobronie kobiet. Staniesz się bardziej pewna siebie oraz asertywna, wyzbędziesz się syndromu ofiary. Zbudujesz świadomość „bezpiecznego dystansu” i wyrobisz skuteczne odruchy w reakcji na najpopularniejsze zagrożenia.

Jak wygląda trening?
Na pierwszych zajęciach przeprowadzam dokładny wywiad, aby poznać Twoje oczekiwania i zaplanować cel, który będziemy wspólnie realizować. Każdy trening będzie składał się z rozgrzewki ogólnorozwojowej, jak również zawierającej elementy specjalistyczne dostosowane do tematu zajęć. Później przejdziemy do części technicznej, na której skupiamy się na nauce poruszania, poprawnego upadania, uderzeń, kopnięć, chwytów oraz obron. Poszczególne elementy techniczne łączymy w skuteczne kombinacje. Poruszymy również tematy prewencji, psychologicznych aspektów samoobrony, psychologii agresji i tego, czego możemy spodziewać się po agresorze. Na koniec zadbamy również o wzmocnienie całego ciała, poprawimy Twoją wytrzymałość, stabilność i mobilność tak, aby trening wpłynął pozytywnie na Twoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Trenujemy również z użyciem sprzętu treningowego takiego jak tarcze, kije, gumowe noże, atrapy broni, piany, piłki, ciężarki, gumy oporowe.
Oczywiście tak jak napisaliśmy na początku ostateczne proporcje treningu i jego elementy będą zależne od tego, na czym głównie chcesz się skupić. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc i dostosować trening do Twoich celów i możliwości wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. To trening szyty na miarę – specjalnie dla Ciebie!

Dla kogo jest ta oferta:
-dla Pań które chcą nauczyć się samoobrony i zadbać o swoje bezpieczeństwo
-dla Pań chcących poprawić swoją kondycję i sprawność fizyczną oraz sylwetkę
-dla Pań które chcą być bardziej pewne siebie, asertywne
-dla Pań które znajdują się już w sytuacjach zagrożenia, agresji i chcą uzyskać wsparcie i pomoc w odzyskaniu bezpieczeństwa.

SZCZEGÓŁY:
Z kim będę trenować?

Instruktorką prowadzącą treningi personalne dla Pań jest Marta Gross. Z racji tej samej płci, zrozumiem Twoje potrzeby oraz ograniczenia i będziesz mogła czuć się swobodnie na zajęciach. Moim celem jest przekazanie podstaw samoobrony jak największej liczbie kobiet, aby mogły czuć się bezpieczniej oraz aby były pewnymi siebie i asertywnymi osobami które nie wchodzą w role ofiary. Szczegółowy opis moich kompetencji i doświadczenia znajdziesz w zakładce „O nas” -> https://fenixkravmaga.pl/onas/ 

Czas trwania i intensywność: w zależności od preferencji klienta, polecamy min. 2 razy w tygodniu plus 3-ci trening siłowo-kondycyjny we własnym zakresie rozpisany przeze mnie do wykonania w domu lub na siłowni.

Liczba osób: indywidualnie lub w małej grupie do 4 Pań

Możliwe lokalizacje: Pruszków, Warszawa Śródmieście, możliwość dojazdu do klienta, jeśli posiada warunki do przeprowadzenia treningu.

Koszt:
Trening raz w tygodniu: 120 zł za jednostkę treningową + koszty sali 

Zasady płatności:
1. Za pierwszy trening należy dokonać przelewu na dane uzyskane po umówieniu terminu.
2. Można odwołać lub przełożyć umówiony trening nie później niż 48h przed umówionym terminem.
3. Trening, który nie będzie odwołany z zachowaniem min. 48h przed uznaje za wykonany i jest pobierana za niego płatność.

Zainteresowana ofertą?
Napisz do mnie na info@fenixkravmaga.pl lub zadzwoń 505-379-122, aby dowiedzieć się o dostępność terminów i dogadać szczegóły współpracy. Zastanów się, ile razy w tygodniu chciałabyś poświęcić na treningi i w jakiej lokalizacji byś chciała ćwiczyć oraz jakie są preferowane przez Ciebie terminy.

Chcesz regularnie ćwiczyć i doskonalić umiejętności samoobrony? Już dziś umów sie na swój pierwszy trening personalny! Zmiany zaczynają się od decyzji! Podejmij ją teraz i rozpocznij swoją przygodę z samoobroną!