TRENINGI ONLINE

Treningi online

Mam nadzieję, iż obecna sytuacja nie potrwa zbyt długo jednak mam świadomość, że jest ona zupełnie niezbędna w tym momencie. Jednocześnie chciałabym zadbać o zorganizowanie tego wolnego czasu, który większość dzieci spędza w czterech ścianach. W związku z tym tak jak informowałam już wcześniej, zaplanowałam dla naszych klubowiczów treningi online. Dzięki nim będą mogli utrzymać i kształtować sprawność, technikę, jak również wykorzystać swoje pokłady energii, których z racji spędzania czasu w domu z dnia na dzień pewnie będą mieli niezliczoną ilość.

Aktualnie w planach mam dwa treningi online w tygodniu, podczas których będą wykonywali ćwiczenia w czasie rzeczywistym razem ze mną. Dodatkowo raz w tygodniu plan treningowy nagrany przeze mnie do wykonania w dowolnym momencie w pozostałe dni tygodnia.

Do treningów wystarczy strój sportowy, obuwie zmienne z dobrą przyczepnością do podłoża, butelka wody i z dwa metry kwadratowe bezpiecznej powierzchni.

I ostatnia, ale najważniejsza rzecz: materiały i treningi online będą dostępne na naszej klubowej grupie facebookowej. W związku z tym wielka prośba, aby do poniedziałku wszyscy do niej dołączyli: https://www.facebook.com/groups/FKMfenixkravmagaforum

Widzimy się w każdy poniedziałek i czwartek o 17:00!

Pokażmy dzieciom, że internet może służyć również w dobry i pożyteczny sposób!

Na salę mamy nadzięję wrócić we wrześniu! Wszelkie informację odnośnie grafiku znajdziecie w zakładce GRAFIK: https://fenixkravmaga.pl/grafik/