O NAS

FENIX KRAV MAGA LOGO

Historia klubu Fenix Krav Maga

Fenix Krav Maga to klub samoobrony i walki wręcz stworzony z zamiłowania do aktywności fizycznej i chęci popularyzacji tematu bezpieczeństwa osobistego, posiadający w ofercie zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony dla dzieci i młodzieży, kursy samoobrony dla kobiet, treningi indywidualne oraz szkolenia dla firm i grup zorganizowanych.

Sama nazwa naszego klubu jest bardzo symboliczna. Feniks jest to mityczny ptak. Uznawano go za symbol słońca oraz wiecznego odradzania się życia. Mówi się, że po około 500 latach życia umierał spalając się na zbudowanym stosie, po czym odradzał się ze swoich popiołów.

Chcielibyśmy, żeby każdy z naszych uczestników zajęć wyciągnął z nich jak najwięcej wartości dla siebie. Wiele dzieci i kobiet uczestniczących w naszych zajęciach i kursach przeszło przemianę i odrodzenie tak jak nasz symboliczny feniks. Trenując systematycznie w naszych sekcjach, wypracowały w sobie poza realnymi i praktycznymi umiejętnościami samoobrony również takie cechy jak pewność siebie czy asertywność, z osób wycofanych i niewierzących we własne możliwości zmieniając się w osoby świadome swojej wartości oraz siły.

INSTRUKTOR - MARTA WYPYCHOWSKA

Marta to osoba, której od najmłodszych lat towarzyszy sport, jest jej pasją i sposobem na życie. Ukończyła gimnazjum o profilu sportowym, liceum o profilu wojskowym, jest magistrem fizjoterapii oraz magistrem wychowania fizycznego o specjalizacji trener przygotowania motorycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w sportach zespołowych: piłka ręczna, siatkówka oraz sportach walki: boks tajski, boks, brazylijskie jiu jitsu. Największą jej pasją jest jednak Krav Maga i praca instruktorska z dziećmi, młodzieżą i kobietami. Wywodzi się z klubu Krav Maga Mazowsze z którym związana jest od 2012 roku, posiadaczka stopnia szkoleniowego ADVANCED 1. Posiada uprawnienia instruktora samoobrony i sportów walki oraz instruktora fitness. Uczestniczka seminariów i obozów szkoleniowych dotyczących samoobrony, walki wręcz i bezpieczeństwa osobistego. Uczestniczka wielu szkoleń poświęconych strzelaniu, sportom walki, treningowi funkcjonalnemu, rehabilitacji, fizjologii, anatomii, odżywianiu i suplementacji. Stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje instruktorskie poprzez uczestnictwo w warsztatach trenerskich. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz kobietami. W pracy instruktora zawsze stawia na zdobytą podczas studiów wiedzę, dążąc do tego, by zajęcia były bezpieczne i wartościowe dla uczestników. Zwłaszcza dla dzieci. Praca z nimi to trudne i bardzo odpowiedzialne zajęcie, ale niezwykle inspirujące i dające przy tym mnóstwo satysfakcji. Jeśli natomiast chodzi o Panie, to cieszy ją, że jest coraz więcej świadomych kobiet, które wybierają się na kursy samoobrony. Przemiany niektórych z nich są naprawdę bardzo budujące. Jest założycielką klubu Fenix Krav Maga.

REGULAMIN KLUBU FENIX KRAV MAGA WRAZ Z KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH NA PODSTAWIE ZGODY RODO

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA KLUBU FENIX KRAV MAGA

WYMAGANIA NA JUNIORSKIE STOPNIE SZKOLENIOWE W FENIX KRAV MAGA

Zacznij swoją drogę z nami już dziś