Nowy klub stara jakość

Nowy klub, „stara” jakość – czyli czy jesteśmy nowi na rynku?

Fenix Krav Maga
Nowa strona, niezapełniony postami funpage na fb, grafik dopiero jest układany – wszystkie znaki na ziemi i na niebie mogły by wskazywać że trafiłeś do nowo otwartego klubu bez ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego też spieszymy z wyjaśnieniem, o co tutaj chodzi?

Fakt! Fenix Krav Maga to nowy klub na mapie Polski stworzony z zamiłowania do aktywności fizycznej i chęci popularyzacji tematu bezpieczeństwa osobistego. Nie jest to równoznaczne jednak z brakiem doświadczenia.

Nazywam się Marta Gross jestem założycielką klubu Fenix Krav Maga. Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii oraz magistrem wychowania fizycznego ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego. Ukończyłam również kurs instruktora samoobrony i sportów walki. Sport towarzyszył mi od małego i tak zostało do dziś. Od kilku lat spełniam się w pracy instruktorki samoobrony dla dzieci i młodzieży oraz kobiet. Prowadzenie tych zajęć to moja wielka pasja, która daje mi wiele przyjemności i bodźców do ciągłego rozwoju dla dobra i korzyści moich podopiecznych. Zawsze staram się, aby moi podopieczni wynieśli z zajęć solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która będzie chroniła ich przed niebezpiecznymi sytuacjami oraz żeby stali się pewnymi siebie i asertywnymi osobami. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach dbam o wysoką jakość merytoryczną, bezpieczeństwo, dobrą, zgodną i przyjacielską atmosferę.

Zajecia „Bezpieczne dziecko” z samoobrony dla dzieci i młodzieży jak również kursy samoobrony dla Pań „Bezpieczna kobieta” są prowadzone przeze mnie już od paru lat w Warszawie oraz w podwarszawskich miejscowościach i cieszą się dużym powodzeniem. Z roku na rok grupa chętnych do uczestnicwa w zajęciach się powiększa, co niezmiernie mnie cieszy gdyż umiejętności z nich wyniesione mają moim zdaniem bardzo dużą wartość wpływającą na bezpieczeństwo dzieci, młodzieży oraz kobiet.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli zdecydujecie się dołączyć do mojego klubu i skorzystać z oferty zajęć jaką Wam udostępniam.