NOMINACJE NA STOPNIE I ZAKOŃCZENIE SEZONU 2020/2021

Nominacje na stopnie i zakończenie sezonu 2020/2021

No i kolejne nominacje na stopnie szkoleniowe Fenix Krav Maga za nami! Gratuluję wszystkim klubowiczom nowych stopni a przede wszystkim pracy, jaką musieli wykonać podczas tego nie łatwego sezonu w trakcie którego łatwo było wpaść w marazm, brak motywacji a co za tym idzie odpuścić.

Jak widać duża grupa nie odpuściła co mnie jako instruktora bardzo cieszy bo to oznacza, że zajęcia są dla moich podopiecznych wartościowe. Miło widzieć Wasz rozwój! Na podkreślenie i dodatkowe gratulacje zasługują klubowicze, którzy otrzymali kolejne stopnie zaawansowane co oznacza że trenują już z nami minimum 3 lata a nawet niektórzy z nich już 5 rok! Tutaj przedewszystkim brawa za wytrwałość ! Mam nadzieję że nadal nie odpuścicie, będziecie dawać dobry przykład i zobaczymy się we wrześniu na salach treningowych!

Dziś i jutro czekają nas jeszcze ostatnie pożegnalne treningi w sekcjach i rozpoczniemy wakacyjną przerwę. A już 10 lipca z częścią klubowiczów widzimy się na FKM Summer Camp „Krav Maga Warrior” Sportowa Osada 2021!

Bądź na bierząco z naszymi wszystkimi aktualnościami na stronie -> https://fenixkravmaga.pl/aktualnosci/
Polub nas na facebook -> https://www.facebook.com/FKMfenixkravmaga
Dołącz do naszego klubowego forum -> https://www.facebook.com/groups/FKMfenixkravmagaforum/