BĄDŹ BEZPIECZNA SAMOOBRONA DLA KOBIET

Warsztat bezpieczeństwa i samoobrony „Bądź bezpieczna” Żyrardów

29 maja w Żyrardowie odbył się nasz pierwszy kooperacyjny warsztat bezpieczeństwa i samoobrony dla kobiet „BĄDŹ BEZPIECZNA” podczas którego przez 4h trenerzy Marta Gross i Sebastian Dąbrowski starali się przekazać Paniom podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz techniki samoobrony.

Mamy nadzieję, że warsztat się podobał, a Panie wyniosły z niego możliwie jak najwięcej praktycznej wiedzy, choć nie zabrakło też teoretycznego zaplecza. Pamiętajcie, że każdy atak rozpoczyna się od naruszenia Waszych granic psychicznych lub fizycznych! Bądźcie czujne, obserwujcie i działajcie już przy pierwszych oznakach potencjalnego zagrożenia, dzięki czemu zminimalizujecie możliwe rozwinięcie się sytuacji w bardziej brutalną i agresywną. Macie prawo się bronić i czuć bezpiecznie i tego poczucia bezpieczeństwa Wam życzymy!

Serdeczne podziękowania dla:

– Lucjan Krzysztof Chrzanowski – Prezydent Miasta Żyrardowa za zaufanie i objęcie patronatem naszego wydarzenia

– Aqua Żyrardów za współpracę i udostępnienie nam sali, na której mogliśmy komfortowo trenować

– No i na koniec, ale nie mniej ważne podziękowania dla Wszystkich Pań uczestniczących w warsztacie za waszą współpracę, zaangażowanie i świetną atmosferę! Mamy nadzieję, że było to dla Was wartościowe doświadczenie!

Terminy kolejnych warsztatów pojawią się już niebawem!

Zapraszamy do zaobserwowania profilu FB naszego wspólnego projektu gdzie pojawiły się zdjęcia oraz skrót wideo z warsztatu : https://www.facebook.com/BadzBezpiecznaSamoobronaDlaKobiet/