NOWY NABÓR WRZESIEŃ (2)

Nowy nabór „Bezpieczne dziecko” – sezon 2020/2021

Nowy nabór „Bezpieczne dziecko”

RUSZYŁY ZAPISY NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY „BEZPIECZNE DZIECKO – skuteczna samoobrona dla dzieci ➡ https://fenixkravmaga.pl/bezpiecznedzieckoformularzrejestracji/

▪KIEDY?

NOWY NABÓR od 14 września 2020r.
Grafik : https://fenixkravmaga.pl/grafik/

▪GDZIE?

Nowy nabór „Bezpieczne dziecko”
MILANÓWEK, PRUSZKÓW , WARSZAWA URSUS
Adresy: https://fenixkravmaga.pl/bezpieczne-dziecko/

▪DLA KOGO?

„Bezpieczne dziecko” jest to program zajęć samoobrony oraz treningu ogólnorozwojowego skierowanego do dzieci w wieku od 7 do 11 lat, oraz młodzieży od 12 do 15 lat. „Bezpieczne dziecko”, czyli samoobrona dla dzieci to program, który ma na celu wg specjalnych programów szkoleniowych, zwiększenie bezpieczeństwa osobistego wśród najmłodszych.

▪CZY TO ODPOWIEDNIE ZAJĘCIA DLA DZIECI?

Plan treningowy zajęć samoobrony dla dzieci „Bezpieczne dziecko” jest ułożony na podstawie najskuteczniejszego systemu samoobrony i walki wręcz jakim jest Krav Maga. Wykorzystywane procedury bezpieczeństwa oraz techniki samoobrony zostały wyselekcjonowane specjalnie dla grupy dzieci i młodzieży biorąc pod uwagę zagrożenia ich dotyczące, oraz najlepsze z możliwych dla tej grupy wiekowej rozwiązania.

Krav maga, czyli samoobrona dla dzieci pomaga w bezpieczny sposób zwiększać sprawność fizyczną, uczy dyscypliny, samokontroli, pokonywania własnych słabości oraz większej pewności siebie. System szkolenia, metody treningowe, jak również program zajęć dostosowany jest do charakteru grupy i do możliwości ćwiczących. Zwracając uwagę na coraz większą ilość agresji pośród dzieci i młodzieży, najmocniejszy akcent stawiany jest na naukę umiejętności, technik i zachowań, które pozwalają odpowiednio zareagować w sytuacjach stresu i o różnym stopniu zagrożenia. Ciekawostką dla rodziców może być informacja, iż w Izraelu (skąd wywodzi się system Krav Maga), dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży, Krav Maga jest integralną częścią szkolnego programu edukacyjnego

„Bezpieczne dziecko”, czyli trening samoobrony dla dzieci prowadzony jest w formie zabawowej tak, aby dzieci chętnie uczyły się nowych zagadnień, i z łatwością przyswajały procedury bezpieczeństwa. Jeśli zależy ci, aby Twoje dziecko umiało rozpoznać, jak również wiedziało jak się zachować w różnych sytuacjach zagrożenia, to zajęcia samoobrony dla dzieci i młodzieży „Bezpieczne dziecko” są odpowiednie dla niego.

Zajęcia dla najmłodszych są pozbawione agresji. Uczymy jak rozpoznać zagrozenie i nie dać się wpędzić w role ofiary oraz tego że jeśli tylko jest taka możliwość należy unikać fizycznej konfrontacji a jeśli będzie już ona konieczna jak skutecznie i szybko ją zakończyć.

▪BEZPIECZEŃSTWO

Wbrew pozorom treningi nie są bardziej niebezpieczne niż np. popularna piłka nożna. Poprzez odpowiednie ułożenie oraz przemyślenie treningu przez doświadczoną kadrę minimalizujemy niebezpieczne elementy które mogą grozić wypadkami i kontuzjami.

▪ZAPISY

Zapis na pierwszy darmowy trening próbny odbywa się przez wypełnienie formularza online: https://fenixkravmaga.pl/bezpiecznedzieckoformularzrejestracji/

Pełen grafik znajdą Państwo na nasze stronie internetowej: https://fenixkravmaga.pl/bezpieczne-dziecko/

Rodzicu! Zadbaj o bezpieczeństwo i formę swojego dziecka. Nie pozwól aby Twoje dziecko stało się obiektem przemocy. Daj mu szanse nauczyć się jak reagować w sytuacjach stresowych. Na zajęciach nie tylko uczymy samoobrony ale również pewności siebie, współpracy w grupie, radzenia sobie z porażkami i radości z sukcesów. Nowy nabór „Bezpieczne dziecko” to idealny moment na dołączenie do grupy.

W razie pytań prosimy o wiadomość prywatną, wiadomość email: info@fenixkravmaga.pl lub kontakt telefoniczny 798-155-101. Chętnie odpowiemy oraz rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Bądź na bierząco z naszymi wszystkimi aktualnościami na stronie -> https://fenixkravmaga.pl/aktualnosci/
Polub nas na facebook -> https://www.facebook.com/FKMfenixkravmaga
Dołącz do naszego klubowego forum -> https://www.facebook.com/groups/FKMfenixkravmagaforum/