TRENINGI OUTDOOR KRAV MAGA PRUSZKÓW,MILANÓWEK,URSUS

Treningi outdoor Krav Maga Pruszków, Milanówek, Ursus

Wreszcie nadeszła ta wyczekiwana przeze mnie chwila, kiedy mogę napisać, że wracamy do gry i do normalności. Oczywiście w trochę innym wydaniu niż wcześniej, ale wracają treningi na żywo! KRAV MAGA PRUSZKÓW,MILANÓWEK,URSUS.

Dobra informacja jest taka, że od najbliższego poniedziałku do końca czerwca trenujemy na boiskach szkolnych na świeżym powietrzu. W każdej z sekcji będzie jeden trening w tygodniu zgodnie z wytycznymi dla max. 14 osób. Jeśli okaże się, że zapotrzebowanie jest dużo większe, będę starała się znaleźć kolejny termin i zrobić osobną grupę dla tych osób. 

————————————————————————————–

Zanim podam grafik sekcji kilka ważnych informacji, proszę o dokładne zapoznanie się z nimi: 

– Trenujemy na boiskach szkolnych, nie będzie możliwe skorzystanie z szatni ani toalety. 
– Dzieci powinny być już wcześniej ubrane w wygodny strój i buty sportowe z możliwością ubrudzenia ich. Proszę o dostosowanie ubioru do pogody, w przypadku słońca proszę, aby dzieci były w czapkach, w przypadku słabszej pogody, aby miały bluzę/kurtkę z kapturem. 
-️ Obowiązuje zachowanie dystansu społecznego oraz obowiązek zasłaniania twarzy podczas dojścia i opuszczania miejsca zajęć, ćwiczymy bez masek. 
– Rodzice w trakcie zajęć nie będą mogli przebywać na terenie szkoły (chodzi głównie o niegrupowanie się)
– Zawsze przed planowanym terminem zajęć będę sprawdzała aktualną prognozę pogody. W przypadku zmiany prognozy i niesprzyjających warunków zastrzegam możliwość odwołania zajęć. W takiej sytuacji zawsze poinformuje o niej SMS-owo wszystkie zapisane osoby.
– Treningi odbywają się zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, czyli maksymalnie w 14-osobowych grupach plus trener. Na początku będę starała się układać je tak, aby kontakt między dziećmi był możliwie mały jednak nie będzie to w 100% trening bezkontaktowy.

Dla bezpieczeństwa i spokoju nas wszystkich potrzebuję wprowadzić kilka zasad:

▪️ Na pierwszy trening każdy uczestnik jest zobowiązany do przyniesienia podpisana przez opiekuna prawnego deklarację o treści: „Oświadczam, iż córka/syn ……………………… (imię nazwisko) nie jest objęta/y kwarantanną z powodu COVID-19 oraz nie ma objawów zarażenia ww. wirusem. Przystępuje do treningu krav maga dobrowolnie i na moją jako opiekuna prawnego odpowiedzialność. W przypadku zmiany stanu faktycznego w ww. zakresie poinformuję o tym instruktora prowadzącego oraz odwołam dokonane rezerwacje”. Deklaracje będą obowiązywały do końca czerwca na wszystkie zarezerwowane treningi.

– Przed treningiem i po treningu wszyscy uczestnicy dezynfekują ręce odpowiednim środkiem.
– Sprzęty również będą przed i po każdym treningu dezynfekowane.
– Na treningu dbamy o siebie nawzajem, uważamy podczas ćwiczeń, aby zminimalizować ryzyko kontuzji, nie podchodzimy zbyt blisko, jeśli ćwiczenie tego nie wymaga.
– Nie dotykamy okolicy twarzy, oczu, ust.
– Długie włosy wiążemy gumką/spinamy spinkami, aby nie wchodziły do oczu i nie było konieczności poprawiania ich i tym samym dotykania twarzy.
– Kichamy w dłonie i od razu kierujemy się do trenera z prośbą o dezynfekcje rąk.

————————————————————————————–

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Jako iż mamy określony limit miejsc (14 osób) na treningi obowiązują zapisy. Można ich dokonać mailowo, odpowiadając na tą wiadomość lub SMS-owo pod numerem 798-155-101 (nastąpiła zmiana numeru kontaktowego). Podczas zapisu proszę o informację czy rezerwujecie stałe miejsce na wszystkie treningi do końca czerwca, czy tylko na jeden konkretny termin (jeśli tak to jaki). W razie pojedynczych rezerwacji proszę pamiętać, że nie jestem w stanie zagwarantować, że będzie jeszcze dostępne miejsce.

W przypadku nieobecności proszę o odwoływanie rezerwacji telefonicznie lub SMS-owo najpóźniej 24h przed treningiem, aby nie blokować miejsca osobom z listy rezerwowej, którym nie udało się zapisać. Brak odwołania rezerwacji wiąże się z tym że opłata za taki trening będzie normalnie pobierana. 

GRAFIK (KRAV MAGA PRUSZKÓW,MILANÓWEK,URSUS):

▪️ URSUS: SP 4, BOISKO, UL. WALEREGO SŁAWKA 9, PONIEDZIAŁEK 17:00 – 18:00

▪️ MILANÓWEK: SP 2, BOISKO, UL. LITERACKA 20, WTOREK 17:30-18:30

▪️ PRUSZKÓW: SP 2, BOISKO, UL. JASNA 2, ŚRODA 17:00-18:00

Chciałabym podziękować za wyrozumiałość oraz wsparcie w ostatnim trudnym dla klubu, ale też wszystkich nas czasie. Jestem zmobilizowana i optymistycznie nastawiona do powrotu. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dochować wszelkich obostrzeń i zasad bezpieczeństwa.

Bądź na bierząco z naszymi wszystkimi aktualnościami na stronie -> https://fenixkravmaga.pl/aktualnosci/
Polub nas na facebook -> https://www.facebook.com/FKMfenixkravmaga
Dołącz do naszego klubowego forum -> https://www.facebook.com/groups/FKMfenixkravmagaforum/