NOMINACJE NA STOPNIE MAJ 2020

Nominacje na stopnie szkoleniowe MAJ 2020

28 MAJ 2020 – zapisujemy tę datę do kalendarza i koniecznie widzimy się o 17:00 na ostatnim spotkaniu online! Co ważne, będzie to spotkanie nietypowe i inne niż dotychczas, a mianowicie trening podsumowujący sezon oraz nominacje na stopnie szkoleniowe.

Takie spotkanie było oczywiście pierwotnie planowane na sali treningowej, jednak aktualne warunki nam to uniemożliwiają. Zależy i jednak na tym aby nie zostawić Was bez informacji zwrotnej.

O co chodzi z tymi stopniami?

Są one odwzorowaniem umiejętności, jak również stażu treningowego. Dzięki temu wiadomo, na jakim etapie nauczania i zaawansowania jest każdy z uczestników zajęć. Posiadanie danego stopnia szkoleniowego oznacza, że dany uczestnik zajęć potrafi wykonać wszystkie techniki, które na ten stopień obowiązują.

Ważne jest, że na stopnie szkoleniowe pracujecie przez cały okres trenowania poprzez:

▪️regularność w treningu
▪️zaangażowanie
▪️zdobyte umiejętności techniczne i taktyczne
▪️znajomość zasad bezpieczeństwa
▪️postawę na treningu, umiejętność pracy z partnerem, życzliwość, pomoc osobom o niższym stopniu.

W naszym klubie Fenix Krav Maga wybrałam formę treningu podsumowującego oraz nominacji (czyli stopni nadawanych przez trenera na podstawie całego procesu treningowego), a nie egzaminu. Argumentuję to tym iż chciałabym, aby każdy junior podchodził do każdego treningu jak do takiego egzaminu, z zaangażowaniem, chęcią nauki, radością i umiejętnością analizowania sytuacji i szukania rozwiązań. W związku z tym na taki stopień szkoleniowy pracuje się na każdym treningu, a nominacja jest docenieniem i uhonorowaniem tej pracy.

Podsumowując, jeśli trenujecie minimum 5 miesięcy, to nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu! Nominacje na stopnie szkoleniowe to nagroda za Wasz wysiłek!

WAŻNE! Każdy:
– zakłada klubową koszulkę, jeśli posiada
– przygotowuje kamerkę i mikrofon oraz jedną technikę wraz z obroną przed nią którą najlepiej zapamiętał z zajęć
– rezerwujemy około 2h czasu

LINK DO WYDARZENIA: został wysłany mailowo oraz jest dostępny na naszym klubowym forum!
https://www.facebook.com/groups/FKMfenixkravmagaforum

Wymagania na poszczególne stopnie znajdziecie tutaj -> WYMAGANIA

Sprawdź nasze wszystkie aktualności: https://fenixkravmaga.pl/aktualnosci/